Contact

 

Op deze pagina is de belangrijke contactinformatie van het Marcanti College Amsterdam te vinden. 

 

Adres en telefoonnummer

Adres: Jan van Galenstraat 31, 1051 KM Amsterdam

Algemeen nummer: 020 606 9000

 

Openingstijden van de school

Dagelijks: 08.00 – 17.00 uur
Kantine dagelijks: 08.30 – 14.30 uur

 

Uw reis plannen

 

Schoolleiding

 

Directeur Dhr. S.K. Tan s.tan@marcanti.espritscholen.nl
Adjunct-directeur Mw. L. Spierings l.spierings@marcanti.espritscholen.nl 
Teamleider examenklassen Mw. F. Ekadioin f.ekadioin@marcanti.espritscholen.nl
Teamleider voorexamenklassen Mw. B. Ben Daued b.ben.daued@marcanti.espritscholen.nl
Teamleider klas 1 en 2 Dhr. R. Willemsen r.willemsen@marcanti.espritscholen.nl

 

Overige contacten:

 
Vertrouwenspersoon Mw. S. Ganesh s.ganesh@marcanti.espritscholen.nl
Zorgcoördinator en decaan Mw. L. Scheunhage l.scheunhage@marcanti.espritscholen.nl
Voorzitter medezeggenschapsraad Mw. A. Kreekel a.kreekel@marcanti.espritscholen.nl
Leerlingen administratie Dhr. J. Schoonenberg mc-administratie@marcanti.espritscholen.nl

 

BLIJF OP DE HOOGTE VIA:

Deze website maakt gebruik van cookies

Esprit Scholen neemt uw privacy zeer serieus daarom maakt espritscholen.nl alleen gebruik van essentiële cookies zonder (herleidbare) persoonsgegevens.